Řidič dodávky do 3,5t na HPP na stálou trasu Říčany-Praha Praha, Říčany u Prahy

Aktualizováno:

14. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha, Říčany u Prahy

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

24 - 25.000,- Kč čistého za měsíc

Značka:

Řidič Říčany

Zařazeno na pozici:

Řidič Praha

Požadavky

na plný úvazek přijmeme spolehlivého řidiče dodávky (ŘP sk. B). Jedná se o trvalou práci na HPP (po dohodě lze i na ŽL). Pracovní úvazek PO-PÁ cca 8-9 hod. práce denně.

Náplň práce

Jde o stálé pracovní místo, řidič zabezpečuje zásobování z Expedičního depa v Říčanech u Prahy na 2 přidělené kamenné prodejny (každodenně stejné), zásobování probíhá v PO-PÁ převážně ve třech navazujících kolečkách, ráno probíhá nakládka zásilek od 8,30 hod. v Říčanech u Prahy, potom řidič veze zboží na dané prodejny a sváží vratky zpět. Vykládá opět v Říčanech u Prahy. Mezi jednotlivými rozvozovými koly jsou mimopracovní pauzy dle aktuální situace, zpravidla cca 40 minut, kdy má řidič prostor na osobní volno, popř. odpočinek. Pracovní den, včetně přestávek mezi rozvozy tedy končí cca v 17,30 hod. Expediční depo se nachází v Říčanech u Prahy, na hranici s Prahou kousek od P10-Uhříněvsi. Dopravní dostupnost je bezproblémová.

Nabízíme

Garantujeme dohodnutou finanční odměnu za kvalitně odvedenou práci! Novému pracovníkovi poskytneme plné zaškolení a jasné pracovní podmínky. Očekáváme naprostou spolehlivost, dodržování vzájemných dohod. Vždy preferujeme upřímnost a férovost!

Název firmy

ICORE s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ivona Prchlíková
Tel: 602307846