Zástupce vedoucí prodejny maso, uzeniny, lahůdky- Hradec Králové

Aktualizováno:

14. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

23000 - 25000 Kč za měsíc

Značka:

Požadavky

• ideálně vyučení v oboru řezník nebo SŠ potravinářské technologie
• praxe v bourání a zpracování masa výhodou
• zkušenost s řízením menšího kolektivu
• znalost práce s PC

Náplň práce

• objednávání a příjem zboží pro prodejnu
• nábor prodavaček, jejich hodnocení a motivování
• celkové řízení chodu prodejny
• zodpovědnost za prezentaci zboží, čistotu prodejny a dodržování standardů

Nabízíme

• pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou
• bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky
• kreativní práci s lidmi

Poznámka

Společnost PMU CZ, a.s. provozuje TRADIČNÍ ČESKÉ řeznictví PROCHÁZKA. Naše prodejny jsou součástí objektů obchodních řetězců PENNY MARKET, LIDL, KAUFLAND. Najdete nás ve více než 100 městech po celé ČR.

Název firmy

PMU CZ, a.s

Kontaktní osoba:
Michaela Zofová
Mobil: 727 901 088