Obchodní asistentka (radotín,lochkov,z.kopanina,černošice) Praha

Aktualizováno:

8. 9. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

26000 - 30000 Kč/měsíc

Značka:

1403542231

Zařazeno na pozici:

Asistent/Asistentka Praha

Požadavky

Pro významnou obchodní společnost zastupující přední zahraničních výrobce zdravotnických materiálů a přístrojů hledáme do týmu vhodnou kandidátku / kandidáta na uvedenou pracovní pozici do sídla společnosti na Praze Západ v blízkosti Prahy 5 Radotína/Černošic.
* SŠ/VOŠ vzdělání - zdravotnictví či ekonomika
* Praxe v oblasti zákaznického servisu, administrativy alespoň 1-2 roky nutná
* Mírně pokročilá znalost AJ (spíše písemná)
* Dobré komunikační schopnosti a asertivní jednání
* Adaptabilita a schopnost orientace v novém prostředí (zdravotnictví)
* Vysoké pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivost, pečlivost
* Týmový duch

Nástup ihned / dohodou

Náplň práce

* Odpovědnost za kontakty a komunikaci se zákazníky (nemocnicemi a dalšími zdravotnickými zařízeními) - příjem a zpracování objednávek, informace o dodacích lhůtách, vyřizování případných reklamací, vratek apod.
* Po zaškolení schopnost poskytnout základní poradenství klientům týkající se produktů
* Fakturace, skladové hospodářství, komunikace se skladem, s přepravci
* Skladové inventury (administrativní část)
* Především písemný kontakt se zahraničními dodavateli (v AJ)
* Úzká spolupráce a podpora obchodních zástupců firmy (zpracovávání obratů, reportů, předávání informací)

Nabízíme

* Zázemí stabilní společnosti
* Odborné zaškolení
* Práci ve stabilním, malém a dynamickém kolektivu
* Dobré finanční ohodnocení po zapracování
* Nástup ihned / dohodou

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jaromír Mikolášek
Tel: 724 357 870