Operátor call centra Louny

Aktualizováno:

13. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Louny

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

20000 - 40000 Kč za měsíc

Značka:

Louny

Zařazeno na pozici:

Operátor/Operátorka Louny

Požadavky

• velmi dobré komunikační dovednosti, hlasový projev bez vady řeči
• schopnost a ochota učit se novým věcem
• odvahu, spolehlivost, loajalitu
• chuť dále se vzdělávat a zdokonalovat
• základní znalost práce na PC
• smysl pro obchod
• pozitivní přístup

Náplň práce

• kontaktování klientů našeho obchodního partnera – Vodafone a.s.
• optimalizace služeb, prodlužování a uzavírání obchodních smluv
• evidence dat v databázi

Nabízíme

• nástupní mzda 17.000,- Kč + 3.000 Kč osobní ohodnocení, po 3 měsíční zkušební době fixní mzda + provizní složka + osobní ohodnocení
• další atraktivní bonusy – denní peněžité odměny
• soutěže o věcné ceny (mobilní telefony, tablety, kosmetika, poukazy)
• moderní technické vybavení
• zajištění školení interním lektorem na náklady společnosti (vstupní i průběžné, workshopy, semináře)
• individuální přístup
• přátelský kolektiv
• práce v centru Berouna

* pracovní doba po - pá, po 8:00 - 17:30, út - čt 8:00 - 16:30, pá 8:00 - 15:00

Benefity:
• zaměstnanecký tarif – neomezený tarif + neomezená data za 95,- Kč
• stravenky, sick day, bonusy, flexipasy
• nápoje na pracovišti

Název firmy

Baxton s.r.o

Kontaktní osoba:
Tereza Červenková
Tel: 777024624