Specialista/ka oddělení bankovních operací - Praha

Aktualizováno:

11. 9. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

A7416

Zařazeno na pozici:

Administrativní podpora Praha

Požadavky

* SŠ vzdělání ideálně ekonomického zaměření
* Velmi dobrá znalost balíčku MS Office
* Zkušenost se zpracováním bankovních výpisů a plateb výhodou

Náplň práce

Do našeho skvělého týmu oddělení financí hledáme nového kolegu/ novou kolegyni na pozici "Specialista/ka oddělení bankovních operací".
* Online platby vozů a jejich reporting
* Kontrola peněžních toků a bankovních operací
* Kontrola fakturačních dokladů a agenda s tím spojená
* Administrativní podpora finančního oddělení
* Vkládání dat do interního systému
* Komunikace s externími organizacemi a zákazníky

Nabízíme

* Motivující finanční ohodnocení
* Smlouvu na dobu neurčitou
* Možnost kariérního růstu
* Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou, teambuildingové akce, zvýhodněné firemní tarify na telefon pro soukromé účely, nákup firemních produktů se slevou (auto, pojištění, financování vozu apod.)
* Firemní školka

Název firmy

AAA Auto International a.s.

Kontaktní osoba:
Jan Jarma
Mobil: 735 799 154