Samostatný číšník, servirka Hostivice

Aktualizováno:

12. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Hostivice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Nabízený plat:

30800 - 35000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Servírka Praha-západ

Požadavky

Přijmeme samostatného pracovníka do hostince, kde hrajeme i hudební produkce.
Možnost zaučení na pozici číšník, servírka. Pracuje se týden a týden.

Náplň práce

Samostatné vedení provozu hostince.
Obsluha výčepu (tankové pivo)
Studená kuchyně.
Starost o klid a pořádek v hostinci i na zahrádce (zahrádka bez obsluhy)
Dodržování pracovní doby (mít tu povinnost a umět večer zavřít hospodu)

Nabízíme

Pracovní smlouvana HPP nebo DPP.
Stálá pracovní doba a stálá mzda.
Příjemné pracovní prostředí a tým spolupracovníků.
Finanční odměny za dobře odvedenou práci mimo výplatu (na ruku)
Po zkušební době zvýšení mzdy, řádná dovolená, zvýhodnění při stravování.

Poznámka

Upřednostňujeme žadatele již se zkušeností v pohostinství a v kuchyni.
Je požadována flexibilita a bezúhonnost.
Dobrá dostupnost do zaměstnání (vlak 50m směr Praha-Kladno-Rakovník, autobusy 300m)

Název firmy

Mgr. Věra Moravcová

Kontaktní osoba:
Věra Moravcová
Tel: 605970264