Koordinátor / koordinátorka montáží Most

Aktualizováno:

9. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Most

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

22000 - 25000 Kč za měsíc

Požadavky

Nadnárodní společnost dodávající komponenty zejména automotive zákazníkům hledá organizačně zdatného koordinátora, který bude pracovat pouze na ranní směně a splňuje následující požadavky:

- SŠ s maturitou
- Praxe ve výrobní společnosti je podmínkou, zkušenosti s montážemi dílů se hodí
- Zkušenost s koordinováním pracovníků
- Základní znalost německého či anglického jazyka je výhodou
- Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
- Znalost práce s PC, MS Office

Náplň práce

Náplní práce je zejména:
- Podpora vedoucích směn montáží (rozdělování a zaškolování pracovníků)
- Reporting vedení oddělení
- Účast na předávání směn a na poradách
- Úzká spolupráce při plánování zakázek s odd. vstřikovny a logistiky
- Spolupráce při rozdělování agenturních pracovníků
- Optimalizace a zlepšování pracovních procesů
- Spolupráce při vytváření směrnic a návodek
- Spoluúčast při výběrových řízeních

Nabízíme

Nabízíme Vám:
- práci v zavedené mezinárodní společnosti
- odborné a osobní vzdělávání
- balíček zaměstnaneckých výhod

Poznámka

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis v českém jazyce. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. I pokud nepostoupíte do užšího výběrového kola, můžeme Vám nabídnout jinou relevantní pracovní příležitost.

Název firmy

Bénéficielle - Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Petr Procházka