Konstruktér pro strojírenskou výrobu- Říčany u Prahy

Aktualizováno:

8. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

30000 - 45000 Kč/měsíc

Značka:

1402111340

Zařazeno na pozici:

Konstruktér Praha

Požadavky

Pro našeho klienta, společnost vyrábějící mechanismy pro zvedání a vyklápění nádob na komunální i průmyslový odpad hledáme kandidáty na pozici

KONSTRUKTÉR
- Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání se zaměřením na strojírenství a výrobní techniku
- Znalost 3D a 2D CAD ( např. NX 8,5, Solid Edge, Cadkey, Autocad, a jiné)
- Znalost MS Navision či SAP výhodou
- Schopnost projektování
- Znalost z oblasti hydrauliky, pneumatiky, elektrotechniky a PC řízení
- Znalost norem DIN/EN/ISO
- Němčina nebo angličtina na komunikativní úrovni
- Min. 3 roky praxe na konstruktérské pozici

Náplň práce

- Vývoj a konstrukce dílů, detailování a změny konstrukce
- Správa dokumentace standardních dílů
- Tvorba a změny výkresů a kusovníků
- Návrh technologické konstrukce dílů
- Technická dokumentace

Nabízíme

- 13. Plat
- Příspěvek na dovolenou a dovolená navíc
- Plně hrazené stravování
- Vzdělávání v rámci dané pozice a rozšiřování profesní kvalifikace
- Nástup možný ihned

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jakub Pýcha
Mobil: 736 482 328