Disponent Zličín 30 - 40 000 Kč

Aktualizováno:

8. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

1402113813

Zařazeno na pozici:

Disponent Praha

Požadavky

Pro našeho klienta, významnou společnost působící v oblasti mezinárodních přeprav, hledáme vhodné kandidáty/ tky na výše uvedenou pozici.
- Dokončené SŠ vzdělání
- Zkušenosti v oboru doprava, logistika a spedice výhodou
- Znalost práce na PC
- Dobrá znalost AJ/NJ na komunikativní úrovni
- Organizační schopnosti, spolehlivost, pečlivost a časová flexibilita

Náplň práce

- Komunikace se zákazníky a dopravci
- Příjem zakázek dopravy od zákazníků a zajišťování jejich přeprav
- Řízení celého procesu a řešení případných problémů
- Vedení příslušné dokumentace

Nabízíme

- Stravenky
- Slevy na pohonné hmoty
- Příjemné pracovní prostředí
- Dobré finanční ohodnocení + bonusy
- Zaškolení a možnost dalšího vzdělávání
- Firemní akce
- Zajímavé zaměstnání v mezinárodní společnosti

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Kamila Teplá
Mobil: 702 029 427