Dispečer junior_Praha západ

Aktualizováno:

8. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

1402070576

Zařazeno na pozici:

Dispečer Praha

Požadavky

Pro našeho klienta, který se zabývá poskytováním dopravních služeb, hledáme pro pobočku v Praze západ, vhodné kandidáty/ky na pozici Dispečer junior.
Chcete proklouznout do segmentu logistika? Tohle je šance!
- SŠ vzdělání ukončené maturitou
- Podvědomí o oboru logistika
- Znalost AJ podmínkou, NJ nebo FrJ velkou výhodou
- Dobré komunikativní a organizační schopnosti
- Vstřícné, přátelské a týmové vystupování
- Pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost
- Ochota se učit novým věcem

Náplň práce

- Plánování a organizování převážně celovozových mezinárodních pozemních přeprav
(standart x lowdeck x souprava) pro zákazníky společnosti
- Komunikace se zahraničními partnery z Německa nebo Francie
- Komunikace s řidiči
- Zpracování příslušné administrativy

Nabízíme

- Zázemí stabilní společnosti
- Příjemné pracovní prostředí
- Odpovídající platové ohodnocení
- Jistotu práce na HPP na dobu neurčitou
- Místo práce: Rudná u Prahy

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jakub Pýcha
Mobil: 736 482 328