Teamleader pro oddělení sváření - Říčany u Prahy Praha-východ

Aktualizováno:

8. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha-východ

Značka:

1402135812

Požadavky

Pro našeho klienta, společnost vyrábějící mechanismy pro zvedání a vyklápění nádob na komunální i průmyslový odpad hledáme kandidáty na pozici

Teamleader svařovny
- středoškolské vzdělání technického směru
- teoretická i praktická znalost technik obloukového sváření v ochranných atmosférách
- výhodou je orientace v problematice robotizovaných pracovišť
- zkušenosti s vedením pracovního kolektivu v podmínkách strojírenské výroby
- organizační schopnosti, spolehlivost
- znalost práce na PC na uživatelské úrovni, znalost IS Navision či SAP výhodou
- ochota pracovat ve trojsměnném provozu

Náplň práce

- činnost vedoucího pracovní skupiny, přidělování práce a zodpovědnost za plnění výrobních termínů
- sledování a kontrola dodržování pracovních postupů
- tisk výrobních příkazů dle plánu výroby a pokynů vedoucího výroby
- práce v IS Navision

Nabízíme

- 13. Plat
- příspěvek na dovolenou a dovolená navíc
- plně hrazené stravování
- vzdělávání v rámci dané pozice a rozšiřování profesní kvalifikace
- a plno dalších benefitů
- nástup možný ihned

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jakub Pýcha
Mobil: 736 482 328