Servisní mechanik stavebních strojů Praha

Aktualizováno:

8. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

30000 - 40000 Kč/měsíc

Značka:

1402071918

Zařazeno na pozici:

Automechanik Praha

Požadavky

Jsi technicky zdatný a baví Tě opravovat mechanické a hydraulické části na všemožných strojích? Případně jsi i zdatný elektrikář? V tom případě víme o někom, kdo Tě rád uvítá do týmu!

Pro našeho významného klienta zabývající se prodejem a pronájmem malé a středně velké stavební techniky, hledáme šikovné kandidáty na pozici servisního mechanika. Aktuálně hledáme posily do pobočky v Praze . Budeš se věnovat servisům a opravám stavebních strojů. Máš možnost pracovat na dílně či jezdit do terénu k zákazníkovi, specializovat se na malé lehké, či velké těžké stavební stroje. Vše záleží na tvých preferencích, zkušenostech, zápalu a chuti se učit, případně cestovat (po ČR).
- provádění oprav a údržby strojů (zejména na mechanice a hydraulice, práci se základní elektrikou se čas od času nevyhne nikdo)
- stanovení podmínek pro opravu stroje a určení dílů potřebných pro opravu
- práce s katalogy strojů, diagnostickým systémem
- administrativa spojená s vyúčtováním oprav
- možná cestování za zákazníky po ČR a přímý kontakt s nimi

Náplň práce

- min. SOU obor mechanik, automechanik, opravář nákladních vozidel nebo zemědělských strojů, auto elektrikář a pod. (důležitá je zejména zkušenost, technická zdatnost a zájem o podobnou práci, na vzdělání tolik nebazírujeme)
- praxe v oboru opravárenství vítána
- základní znalost práce s PC
- technické myšlení a schopnost pracovat samostatně
- ochotu učit se a sledovat aktuální vývoj nových technologií

Nabízíme

- pracovní smlouvu na dobu určitou s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou
- zajímavé fixní finanční ohodnocení + výkonnostní bonusy za odvedenou práci
- zajímavé benefity (pracovní oděv, stravenky, 5 týden dovolené, sick days, možnost
využívat flexibilní začátek pracovní doby)
- kontinuální vzdělávání včetně zahraničních školení (s překladatelem)
- pohodové kolegy

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jakub Pýcha
Mobil: 736 482 328