■ Medical Specialist - Allergy & AutoImmunity Diagnostics ■

Aktualizováno:

5. 9. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

1401473738

Požadavky

Pro našeho významného klienta, jednu z největších světových společností působící v oblasti laboratorní techniky, hledáme kandidáta na výše uvedenou pozici.
■ VŠ vzdělání - medicína, veterinární lékařství, farmacie, či jiný relevantní obor v oblasti Life Sciences
■ 5+ let zkušeností z oblasti IVD
■ Komunikativní úroveň AJ
■ Znalost CZ a SK trhu v segmentu IVD, včetně příslušných KOLs
■ Ochotu cestovat v rámci svěřeného regionu, a to v cca 50% svého času

Náplň práce

■ Budování silných a vzájemně prospěšných vztahů s KOLs v oblasti alergologie a autoimunitních onemocnění
■ Cestování v rámci svěřeného regionu - celá ČR
■ Odborná podpora příslušným KOLs v rámci vzdělávání - organizace kongresů, meetingů, seminářů a odborných sympózií = organizace osnovy dané akce, včetně koordinace jednotlivých řečníků / odborných kapacit
■ Návštěvy všech relevantních mezinárodních vzdělávacích akcí a seminářů (vč. meetingů EASI)
■ Proaktivní identifikace potřeb KOLs a dalších stakeholderů a podle zjištěných informací tak zajistit spolupráci s dalšími odborníky mateřské společnosti
■ Spolupráce při tvorbě marketingových a sales strategií, v rámci příslušných produktů
■ Edukace a školení obchodně-produktového zastoupení společnosti

Nabízíme

■ Nadstandardní mzdové ohodnocení, včetně zajímavých bonusů a odměn
■ Zázemí velmi stabilní a prosperující společnosti
■ Práci se špičkovým portfoliem laboratorních technologií
■ Profesní, ale zejména osobnostní růst
■ Odborné zaškolení
■ Práce v přátelském kolektivu
■ Automobil i k soukromým účelům

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jan Kolín
Mobil: 601 556 724