Disponent námořních přeprav - až 40 000 Kč

Aktualizováno:

6. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

1237599575

Zařazeno na pozici:

Disponent Praha

Požadavky

Naším klientem je významná nadnárodní logistická společnost. Pro pracoviště na Praze 10 hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na výše uvedenou pracovní pozici.
- Ukončené SŠ vzdělání nejlépe dopravního směru
- Komunikativní znalost anglického jazyka nutností
- Praxe v oblasti přepravy alespoň při škole
- Znalost práce na PC
- Komunikativnost, spolehlivost, pracovitost, pečlivost

Náplň práce

- Organizace námořních přeprav
- Samostatné zpracovávání objednávek
- Kalkulace přepravních nákladů, vyúčtování přeprav
- Komunikace se zákazníky, dopravci, zahraničními partnery
- Zajištění vystavení celních dokladů a následné celní odbavení
- Sledování rentability zásilek

Nabízíme

- Zázemí stabilní nadnárodní společnosti
- Odpovídající platové ohodnocení
- Možnost profesního růstu
- Příjemné pracovní prostřední
- Příležitost k seberealizaci

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Martina Olekšáková
Tel: 602 157 100