Údržbář/ka/Elektrikář/ka Praha

Aktualizováno:

25. 9. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

M2C

Zařazeno na pozici:

Topič Praha

Požadavky

* Chuť pracovat

* Trestní bezúhonnost

* Platné osvědčení Vyhl. 50/78Sb., minimálně §6

* Manuální a technická zručnost

* SOU, SŠ technického směru

* Výhodou – oprávnění TNS, topič plynových spotřebičů, orientuje se v technických parametrech spravovaných objektů a jednotlivých technologiích (VZT, elektro, PO, EPS, OTK)

Náplň práce

* Celková správa a údržba nemovitosti

* Práce spojené s elektroinstalací, údržbou topení, plynu, klimatizace, běžná údržba - Opravy, výměny, montáže

* Práce v týmu

* Práce ve výškách

Nabízíme

* Nástupní mzda 31000,-Kč

* Zvýhodněné volání O2

* Nabízíme možnost práce: nepřetržitý provoz, denní provoz dle typu objektu

* Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti

* Kompletní uniformu a příspěvek na obuv

* Možnost profesního i platového růstu

* Bohatý motivační program

* Práce v profesionálním kolektivu a čistém prostředí

Název firmy

Mark2 Corporation Czech a.s.

Kontaktní osoba:
Tel: 800 111 112