Digital Specialist - AJ/C1 - Možnost práce na Home Office

Aktualizováno:

2. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

1400768336

Požadavky

Pro významnou mezinárodní společnost, působící v oblasti molekulární genetiky a poskytování nejmodernějších a nejkvalitnějších zdravotnických služeb, hledáme nového kolegu na pozici Digital Specialist
• Praxi v online marketingu
• Znalost marketingových nástrojů
• Zkušenosti se správou PPC a Google Analytics
• Výborná znalost MS Word, Excel a Outlook (grafické programy výhodou)
• Znalost HTML (výhodou)
• Grafické cítění
• Samostatnost a spolehlivost
• Výborné prezentační dovednosti, spolehlivost, flexibilita
• Aktivní člověk, orientovaný na zákazníky a na výsledky
• Bydliště Praha či okolí
• Nástup dohodou

Náplň práce

• Příprava a realizace marketingové strategie
• Správa online obsahu a obsahu na sociálních sítích
• Správa, tvorba a optimalizace PPC kampaní
• Vyhodnocení reklamy (inzerce) - Google Analytics, statistiky, reporty

Nabízíme

• Motivující mzdové ohodnocení
• Práci v mladém dynamickém kolektivu
• Odpovědnou a zajímavou práci
• Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
• Bonusy/ prémie
• Sleva na firemní výrobky/ služby
• Příspěvek na stravování – stravenky
• Multisport karta

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Michaela Sekaninová
Mobil: 724 109 578