Dělník do výroby s ubytováním zdarma - dotované stravné Písek

Aktualizováno:

31. 7. 2019

Lokalita pracoviště:

Písek

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

S ubytováním:

Ano

Značka:

písek

Zařazeno na pozici:

Dělník Písek

Požadavky

- ochotu pracovat
- zodpovědný přístup, samostatnost, spolehlivost
- praxe v automobilovém průmyslu výhodou, nikoliv podmínkou

Náplň práce

- výroba komponentů pro automobilový průmysl
- obsluha automatických a poloautomatických strojů
- kontrola zhotovených výrobků

Nabízíme

- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- nástup možný ihned
- ubytování zdarma v docházkové vzdálenosti
- dotované stravování
- bonusy za vykonanou práci
- zálohy každý týden
- možnost přesčasů

Poznámka

V případě zájmu nás prosím kontaktujte přes pole odpovědět nebo na telefonní číslo 420 775 867 218 „Vice pracovních příležitostí naleznete na www.mnvia.com/inzerce-dobraprace“

Název firmy

Manuvia a.s. organizační složka

Kontaktní osoba:
Lucie Blaštíková
Mobil: +420 775 867 218