Asistent a manažer logistiky Nové Město nad Metují- znalost technické němčiny,

Aktualizováno:

30. 7. 2019

Lokalita pracoviště:

Nové Město nad Metují- znalost technické němčiny,

Zařazeno na pozici:

Asistent/Asistentka Náchod

Požadavky

- znalost technické němčiny, angličtina výhodou
- v případě potřeby flexibilní pracovní doba
- technické vzdělání výhodou
- samostatnost
- účast na ISO

Náplň práce

- veškerá činnost skladu, vedení průběžných stavů materiálu, včetně inventury skladu
- používání OOPP a dodržování pravidel BOZP, PO a ochrany životního prostředí na svěřeném úseku
- dodržování směrnic SMQE týkajících se svěřeného úseku
- optimalizace procesů skladování a nákupu materiálu
- proškolení nových i stávajících pracovníků
- včasné objednávání materiálu
- vedení agendy aktivních reklamací a neshodných produktů ve skladu
- kontrola kusovníků a jiné výrobní dokumentace
- vyhledávání nových dodavatelů materiálu a služeb
a jiné

Nabízíme

- plat dohodou
- zákonné příplatky
- 25 dní dovolené

Název firmy

FORCE TRADE s.r.o.

Kontaktní osoba:
Karolína Kuldová
Tel: 732862434