Elektromechanik Červený Kostelec

Aktualizováno:

30. 7. 2019

Lokalita pracoviště:

Červený Kostelec

Požadavky

• elektro vzdělání (min. středoškolské s maturitou)
• osvědčení podle vyhlášky č. 50 §
• praxe min. 2 roky
• znalost ANJ pro pracovní účely (orientace v tech. dokumentaci, tel. objednání dílů…)
• (programování Siemens, B&R, Mitsubishi)
• (předchozí zkušenosti s Vacon, Danfoss)
• (předchozí zkušenosti s instalacemi silnoproudu)

Náplň práce

• opravy, údržba a inovace strojů
• zapojování elektrických zařízení
• elektrické rozvody včetně žlabů
• nastavování frekvenčních měničů
• správa informačního systému Delphi
• výměna DC motorů za AC motory
• výměna topných těles
• výměna stykačů
• pomoc s realizací kompletizace automatizace nového stroje
• automatizace Siemens S7

Nabízíme

• firemní notebook
• 30.000 – 45.000 Kč/měsíc + osobní ohodnocení
• rozmanitá pracovní náplň
• možnost naučit se nové dovednosti a realizovat se na vlastních projektech
• výhledově tato pozice nabízí možnost kariérního růstu  vedoucí úseku
• až 25 dní dovolené (20 dní + 1 den za každý odpracovaný kalendářní rok)
• stravenky

Název firmy

FORCE TRADE s.r.o.

Kontaktní osoba:
Karolína Kuldová
Tel: 732862434