Mistr Krnov

Aktualizováno:

19. 7. 2019

Lokalita pracoviště:

Krnov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Mistr Bruntál

Požadavky

- SŠ vzdělání, strojírenský obor
- Zkušenosti na pozici vedoucího nebo mistra v podobně orientované výrobě výhodou
- Schopnost odpovídat za plnění výrobního plánu a za důslednou kontrolu plnění výrobních úkolů
- Organizační schopnosti, flexibilitu a zodpovědnost
- 100% loajalitu
- Pracovitost, přirozenou autoritu
- Schopnost vedení a motivace podřízených

Náplň práce

- Plánování výroby a vyhodnocování plánu výroby
- Zajišťuje odstraňování závad všeho druhu
- Kontrola plnění úkolů jednotlivých pracovníků
- Motivace a vedení pracovníků

Nabízíme

- Hlavní PP s možností na dobu neurčitou
- Zajímavé mzdové ohodnocení
- Příjemné pracovní prostředí
- Dotované závodní stravování

Poznámka

Nástup možný ihned

Název firmy

Květoslav Bašista

Kontaktní osoba:
Adéla Kaštovská
Tel: 777 782 729