Operátor CNC Praha

Aktualizováno:

15. 7. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Požadavky

- SOU či SŠ technického zaměření
- praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- ochota pracovat na směny
- zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, ochota se učit

Náplň práce

- seřizování a obsluha CNC soustruhů
- přesná výroba dílů pro letecký průmysl dle výrobní dokumentace
- kontrola vyrobených dílů
- zodpovědnost za základní technologické opracování polotovarů z ušlechtilých materiálů
- titan, nerezové slitiny, hliník, super ocel, atd.

Nabízíme

- motivující finanční ohodnocení
- nadstandardní příplatky za práci ve směnách a o víkendech
- plně profesionální a moderní pracovní prostředí, práce s nejmodernějšími technologiemi, práce na nejmodernějších CNC strojích
- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 4 % z hrubé mzdy
- příspěvek na stravování, školku, jazykovou výuku
- systém zaměstnaneckých benefitů
- 5 týdnů dovolené

Název firmy

HR Direct s.r.o.

Kontaktní osoba:
Petra Semeráková
Mobil: 725033442