Mechanik zařízení, instalatér, montér klimatizace/vzduchotechniky Sasko

Aktualizováno:

15. 7. 2019

Lokalita pracoviště:

Sasko

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Požadavky

- vyučení v oboru instalatér, technik zařízení, montér - pracovní zkušenosti v oboru - auto a ŘP výhodou - komunikativní znalost německého jazyka, rozumět a vědět, jak odpovědět v jednoduchých větách v němčině (zaučení německými kolegy - výhodou předchozí zkušenosti s prací v Německu

Náplň práce

Hledáme mechaniky zařízení, instalatéry, montéry klimatizace/vzduchotechniky do Saska a Bavorska. Náplň práce: -instalace zařízení a systémů (vzduchotechnika, voda, topení) v novostavbách - údržbářské práce - další montážní činnosti

Nabízíme

Nabízíme: - německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou - odměny na Vánoce a dovolenou - stabilní pracovní místo - podporu personální agenturou v češtině Začátek práce: ihned nebo dle dohody Plat: podle kvalifikace, od 12,00 EUR /hod. brutto + příplatky + zajistíme ubytování

Název firmy

Timepart Personalservice

Kontaktní osoba:
Petra Lukšová
Tel: +420723323585
E-mail: info@timepart.eu