Disponent letecké dopravy - Praha 6 - od 35 000Kč

Aktualizováno:

30. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

1395729434

Zařazeno na pozici:

Disponent Praha

Požadavky

Pro našeho významného klienta, mezinárodní úspěšnou spediční společnost, hledáme vhodné kandidáty nebo kandidátky na výše uvedenou pracovní pozici.
• min SŠ vzdělání
• praxe v oboru leteckých přeprav podmínkou min 1 rok
• pokročilou znalost anglického jazyka podmínkou-denní využití
• komunikativní a pro aktivní osobnost, samostatnost, schopnost pracovat pod stresem
• smysl pro týmovou práci

Náplň práce

• komplexní zajištění leteckých přeprav (export)
• samostatné zpracování objednávek
• komunikace, jednání se zákazníky a dopravci
• komunikace a spolupráce v rámci mezinárodní sítě společnosti
• účast a spolupráce na zajímavých a jedinečných projektech

Nabízíme

• zázemí rostoucí a finančně silné společnosti s mezinárodní sítí
• přátelský a menší pracovní kolektiv
• příležitost k využití svých dosavadních zkušeností a znalostí, jejich rozšíření a možnost seberůstu a vzdělání
• motivující platového ohodnocení až 40.000,- ve fixu (podle zkušeností)
• nástup možný ihned/dohodou

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Michaela Sekaninová
Mobil: 724 109 578