Pracovník přípravy tisku / IT podpora - OZP (4 hod./denně) Praha Praha 7

Aktualizováno:

10. 7. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha 7

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

120 - 130 Kč za hodinu

Požadavky

Technická zdatnost, příjemné vystupování (kontakt se zákazníkem), ochota učit se novým věcem, zodpovědnost za svěřené úkoly

Náplň práce

IT uživatelská podpora (pouze tiskárny), skenování dokumentů
závoz papíru k jednotlivým strojům
výměna vypotřebovaných tonerových cartridgí

Nabízíme

Bonusy, stravenky 85,- Kč/příspěvek na stravování . Benefitní poukázky

Poznámka

Firma: EDM (Entre Direct Marketing) s.r.o.
Místo pracoviště: Praha 7 – pro našeho významného klienta

Mzda: 120 Kč/hod, po zkušební době 130 Kč/hod..
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek (20 hod. týdně), práce dopolední nebo odpolední směny na základě dohody.
Smluvní vztah: HPP, pracovní smlouva (na dobu určitou) s možností prodloužení na dobu neurčitou
Vzdělání: SŠ
Jazyky: čeština
Benefity: bonusy, stravenky 85,- Kč/příspěvek na stravování . Benefitní poukázky
Vhodné pro: OZP s docházením do firmy
Zařazení: administrativa
Nástup: ihned

Název firmy

EDM (Entre Direct Marketing) s.r.o.

Kontaktní osoba:
Gabriela Machová
Mobil: 725 212 200