Lesní správce LS Svitavy

Aktualizováno:

10. 7. 2019

Lokalita pracoviště:

Svitavy

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Správce Svitavy

Požadavky

• vysokoškolské vzdělání, obor lesnictví, odborná praxe v provozu alespoň 5 let,
• odborné znalosti a praktické zkušenosti zejména v oblasti řádného lesnického hospodaření, správy a ochrany lesa, prodeje a dodávek dříví, mysliveckého hospodaření, správě movitého a nemovitého majetku a právních vztahů týkajících se tohoto majetku, plnění celospolečenských a veřejně prospěšných zájmů,
• dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Internet, elektronická pošta),
• řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič,
• osobnostní předpoklady: schopnost řídit a motivovat podřízené, organizační schopnosti, komunikativnost, samostatnost, odolnost vůči stresu, důvěryhodnost, spolehlivost,
• občanská a morální bezúhonnost.

Náplň práce

• zajišťování chodu a fungování řízené LS a řízení činností a aktivit v její působnosti:
zejména zajišťování řádného lesnického hospodaření, včetně přípravy lesní výroby v těžební a pěstební činnosti; zajišťování majetkové správy, lesní hospodářské evidence a obchodních i ekonomických vztahů; zajišťování řádného mysliveckého hospodaření v režijních i pronajatých honitbách; ochrana lesů proti škodlivým činitelům i škodám způsobeným zvěří, přijímání opatření k předcházení škodám, zjišťování škůdců a ochrana proti nim,
• řízení zaměstnanců organizačně začleněných v dané LS

Nabízíme

• zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci,
• odpovídající finanční ohodnocení podle zkušeností kandidáta, roční odměny,
• zázemí velké společnosti, systém benefitů (příspěvek na penzijní a životní pojištění, 5 týdnů dovolené, služební vozidlo i k soukromým účelům apod.).

Poznámka

Podklady pro přihlášení do výběrového řízení:
• přihláška a motivační dopis,
• strukturovaný profesní životopis, včetně osobních kontaktů (adresa, telefon, e-mail …) s přiloženou kopií dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání,
• výpis z rejstříku trestů ne starší tří měsíců.

Termín pro zasílání přihlášek: 21.8.2019

Přihlášku a podklady zasílejte elektronicky na katerina.vavrova@lesycr.cz .

Přihlášky doručené po tomto termínu nebudou do výběrového řízení zařazeny.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo kdykoli výběrové řízení zrušit, a to bez udání důvodu.

Název firmy

Lesy České republiky, s.p.

Kontaktní osoba:
Kateřina Vávrová