Zákaznický servis s NJ- Praha 4, až 38 000 Kč

Aktualizováno:

22. 7. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

1392978846

Zařazeno na pozici:

Zákaznický servis Praha

Požadavky

Pro našeho klienta, významného hráče v oblasti spedice a logistiky, hledáme vhodného kandidát/tku na uvedenou pracovní pozici.

Výkon práce bude do půl roku na Praze 4. Do té doby ve Strančicích (doprava zajištěna)
- Dokončené SŠ vzdělání
- Komunikativní NJ
- Praxe v administrativě nebo zákaznickém servisu
- Koordinační a organizační schopnosti
- Chuť učit se
- Ochotu pracovat první půlrok ve Strančicích a následně stabilně na Praze 4

Náplň práce

- Zajištění komunikace s jedním klíčovým zákazníkem společnosti
- Komunikace napříč firmou, ale i směrem k dodavatelům
- Řešení objednávek, termínu a vzniklých situací
- Zpracování faktur a reportů

Nabízíme

- Stabilní prostředí
- Možnost profesního růstu
- Týden dovolené navíc a další benefity
- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Pracovní dobu 8- 16:30h
- Nástup dle dohody

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Tomáš Vondruška
Tel: 724 357 872