Letní brigáda nejen pro studenty – přestavba hypermarketu Praha

Aktualizováno:

27. 7. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

129 - 135 Kč za hodinu

Požadavky

- spolehlivost
- výpis z rejstříku trestů
- ochotu pracovat pravidelné noční směny pondělí – čtvrtek 21:30–6 hod.
- 18 let

Náplň práce

- pomoc při přestavbě hypermarketu (přesouvání zboží z místa na jiné místo), přesouvání regálů

Nabízíme

- brigádu na letní prázdniny v Letňanech
- mzdové ohodnocení 129 – 135 Kč/hod
- možnost záloh

Poznámka

V případě zájmu pište na email: brigady@abzakovo.eu nebo volejte PO-PÁ (9-16 hod.) na tel.: 774222839. Nebo se stavte rovnou u nás v agentuře Abzakovo na adrese Myslíkova 31, Praha 1 (PO-PÁ 9-16hod.)

Název firmy

ABZAKOVO spol.s.r.o.

Kontaktní osoba:
Natalia Starodubtseva
Tel: 774 222 834