IT specialista Hronov

Aktualizováno:

3. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Hronov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

1906/39

Zařazeno na pozici:

IT Specialista Náchod

Požadavky

- SŠ/VŠ, znalost HW a schopnost detekce problému na PC uživatele/serveru (výměna zdroje, HDD, MB, ..)
- znalost Linux a Windows OS na administrátorské úrovni
- principiální znalost síťového prostředí TCP/IP a síťových služeb /DHCP, DNS, ../
- základy programování /delphi, php/
- ŘP sk.B
- vítána znalost systémů MicroFocus
- vítána znalost IS K2
- vítána znalost práce v Adobe Photoshop

Náplň práce

Podpora uživatelům /PC, NB, tiskárny apod./. Správa uživatelských stanic. Správa serverů na platformě Linux, Windows, VMware. Rozvoj a podpora infrastruktury. Script serverových úloh. Příprava technické dokumentace. Spolupráce při zavádění nových technologií a jejich integrace se stávajícími systémy. Spolupráce s externími dodavateli HW a SW.

Nabízíme

- odpovídající platové ohodnocení dle znalostí a praxe
- podpora při zapracování
- po zaučení PP na dobu neurčitou
- pružná pracovní doba
- týden dovolené navíc
- příspěvek na stravování

Název firmy

Personal Náchod

Kontaktní osoba:
PhDr. Zdeňka Honzů
Mobil: 606 606 623
Tel: 606 606 623