Pracuj jako skladník / skladnice 3 dny v týdnu Brno

Aktualizováno:

11. 7. 2019

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

20000 - 21000 Kč za měsíc

Požadavky

* pečlivost, zodpovědnost, pracovitost

* čistý trestní rejstřík

* umět pracovat v týmu

* práce pro muže, ženy i absolventy

* VZV výhodou, nikoli podmínkou

Náplň práce

* zajištění plynulého toku materiálu a výrobků dle požadavků

* příjem materiálu a výrobků dle dodacích listů

* expedice dle požadavků výroby

* manipulace a skladování v souladu se skladovými a bezpečnostními předpisy

Nabízíme

* práci na HPP a práci 3 dny v týdnu – denní směny - neděle, pondělí, úterý NEBO středa, čtvrtek, pátek, 12 hodin

* pravidelnou měsíční mzdu

* firemní jídelnu a stravenky 80 Kč + pitný režim na pracovišti

* příležitost zapojit se do projektů zaměřených na neustále zlepšování pracovních postupů

* půlroční, roční bonusy

* multisport karta

* stabilní zaměstnání, jistotu práce

Poznámka

Své životopisy zasílejte pomocí níže uvedeného formuláře

Název firmy

EDYMAX SE pobočka Brno

Kontaktní osoba:
Lucia Konoradská
Tel: 420770186090