Obchodní zástupce – spedice až 60 000 Kč fix

Aktualizováno:

24. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

30000 - 60000 Kč/měsíc

Značka:

1391933340

Zařazeno na pozici:

Obchodní zástupce Praha

Požadavky

Pro našeho klienta, významnou společnost působící v mezinárodních přeprav, hledáme silnou osobnost s obchodním duchem do Prahy, ideálně se zkušenostmi ve spedici.
Pro zasílání aktuálních pracovních nabídek naší agentury se zaregistrujte na www.profeskontakt.cz
*SŠ/VŠ vzdělání
*Aktivní znalost anglického/německého jazyka
*Obchodní praxi v oblasti logistických služeb
*Znalost českého dopravního trhu
*Velmi dobrá znalost MS Office
*Dobré vystupování

Náplň práce

*Celková odpovědnost za plnění plánu prodeje a obchodních aktivit ve svěřené oblasti
*Vyhledávání nových klientů
*Péče o stávající klienty
*Příprava nabídek a cenových kalkulací
*Reporting

Nabízíme

*Příjemné pracovní prostředí
*Dobré finanční ohodnocení + bonusy
*Služební automobil, notebook, telefon
*Zajímavé zaměstnání v mezinárodní společnosti

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Martina Olekšáková
Tel: 602 157 100