Warehouse teamleader - Praha západ Hlavní město Praha

Aktualizováno:

24. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Hlavní město Praha

Nabízený plat:

40000 - 60000 Kč/měsíc

Značka:

1391933127

Požadavky

Pro našeho klienta, stabilní a mezinárodní dopravně logistickou společnost, hledáme vhodné kandidáty/ky pro pobočku na Praze Západ.
- SŠ/VŠ vzdělání
- Znalost skladových procesů
- Znalost MS Office,
- Komunikativní AJ
- Zkušenost s vedením menšího týmu lidí
- Praxi v oboru logistiky (zejména skladové)
- Silné pro-zákaznické cítění

Náplň práce

- Řídit, koordinovat a kontrolovat činnosti skladu
- Vést, motivovat a hodnotit pracovní výkony svých podřízených;
- Komunikace s klienty v oblastech logistického plánování, plnění smluv či případných reklamací
- Zpracování pravidelných reportů nadřízenému
- Denní sledování efektivity skladování a řešení operativních problémů
- Dohled nad dodržováním zásad bezpečnosti práce

Nabízíme

- Práci ve stabilní, dynamické a trvale se rozvíjející společnosti
- Motivující platové ohodnocení a prémie
- Možnost dalšího vzdělávání
- Možnost seberealizace

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Martina Olekšáková
Tel: 602 157 100