Vedoucí směny-oddělení logistiky Jičín

Aktualizováno:

21. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

Jičín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

35000 - 40000 Kč za měsíc

Značka:

5172

Zařazeno na pozici:

Vedoucí směny Jičín

Požadavky

• Min. SŠ vzdělání
• Komunikativní znalost AJ nebo NJ výhodou
• Praxi na podobné pozici min. 3 roky
• Zkušenost s vedením lidí
• Komunikativní, energickou osobnost
• Týmového ducha
• Dobrou znalost práce na PC
• ŘP sk. B
• Práce v nepřetržitém provozu

Náplň práce

• Operativně řídí logistické procesy ve směně
• Spolupracuje na přípravě plánu výroby
• Vyhodnocuje stav hotové a rozpracované výroby, stanovuje priority v případě neplnění plánu
• Řeší nestandardní situace ve výrobě ve spolupráci s vedoucími směn útvarů výroby a kvality
• Vede operativní porady vedoucích směn ostatních útvarů
• Vede tým manipulantů ve své směně (5-7) – hodnotí a rozvíjí je
• Sestavuje a optimalizuje logistické procesy – využití techniky, zajištění plynulosti výroby
• Je členem projektových týmů při zavádění nových technologií a výrobků

Nabízíme

• Zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu
• Zajímavé finanční ohodnocení + zaměstnanecké benefity (13., 14. plat, vzdělávání, závodní stravování, masáže, slevy atd.)
• 5 týdnů dovolené
• Příjemné pracovní prostředí

Název firmy

JOBSTART s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jana Horáková
Tel: +420 602 620 927