Recepční / Administrativní pracovník 25.000,- Kč - 35.000,- Kč Břeclav

Aktualizováno:

30. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

Břeclav

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

25000 - 35000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Požadavky

Požadujeme:
Naším krédem je vyznávání baťovských principů a morální integrity. Při výběru uchazečů klademe důraz na pozitivní energii, schopnost vzbuzovat energii u druhých, schopnost dotahovat, vášeň pro věc, otevřenost a adaptabilitu, disciplinovanost, férovost a především respekt a úctu k lidem. Důležitými ukazateli při hodnocení je i GEMBA kultura (důraz na akci samotnou přímo na pracovištích) a touha po sebevzdělávání. Záleží nám na budování vzájemné důvěry mezi lidmi napříč firmou.

- středoškolské vzdělání
- anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (B2) podmínkou
- ochotu pracovat na směny (ranní a odpolední)
- znalost práce s PC (MS Word, Excel, PowerPoint)
- řidičský průkaz skupiny B
- pečlivost, organizační a komunikační dovednosti

Náplň práce

Náplň práce:
- zajištění běžného chodu recepce
- vyřizování a přepojování příchozích telefonních hovorů
- zajištění občerstvení a organizačních náležitostí pro návštěvy
- zodpovědnost za klíčový režim společnosti a řádný prokazatelný výdej a příjem klíčů
- evidence a třídění odchozí a příchozí podnikové pošty
- plnění dalších úkolů stanovených nadřízeným

Nabízíme

Nabízíme:
- příležitost pracovat pro firmu s celosvětovou působností v oblasti produktů na bázi fosforu
- práci v dynamicky se rozvíjejícím týmu
- možnost seberealizace, prostor pro uplatnění znalostí a dovedností
- příležitost k dalšímu vzdělávání prostřednictvím Fosfa Univerzity
- možnost profesního a kariérního růstu
- týden dovolené navíc
- firemní stravování
- možnost firemního ubytování
- firemní školka

Poznámka

Informace o náboru
V případě zájmu prosím vložte Váš životopis přes následující webový formulář:

Děkujeme a těšíme se na nové členy týmu Fosfa!

Název firmy

Fosfa a.s.

Kontaktní osoba:
Lucie Garčicová
Tel: 519 306 251