Specialista TZB - vedení stavebních projektů Praha

Aktualizováno:

19. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

45000 - 65000 Kč za měsíc

Značka:

666

Požadavky

koncepční logické myšlení
znalost anglického jazyka
odpovídající vzdělání
předchozí praxe v oboru TZB
komunikační dovednosti

Náplň práce

manažer je řídícím pracovníkem souboru částí TZB při výstavbě.
V přípravné fázi spolupracuje s projektovým manažerem a investorem na koordinaci projektové dokumentace, na výběru dodavatelů a jejich nasmlouvání.
Spolupracuje na zabezpečení podkladů pro investora jako například nacenění, harmonogramy a zprávy o vývoji projektu.
V realizační fázi zabezpečuje technický dozor investora, koordinaci prací, zodpovídá za kontrolu realizovaných prací v jemu svěřených oblastech, za kontrolu plnění dodavatelů a odsouhlasení prací, spolupracuje při předávání jednotlivých částí díla, předání dokladů a odstranění vad a nedodělků, zabezpečuje součinnost při kolaudaci.

Nabízíme

zázemí zavedené firmy
projekty v oblasti průmyslových a komerčních staveb
mezinárodní prostředí
zajímavé ohodnocení, benefity
pracoviště v centru Prahy

Název firmy

PRÁCE plus, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Martin Novák
Mobil: 777 777 756
Tel: 220 805 508