Inženýr kvality Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Aktualizováno:

19. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Požadavky

- SŠ či VŠ technického směru
- technické znalosti a praxe v oblasti kvality z výrobní společnosti (nejlépe automotive)
- AJ či NJ na středně pokročilé úrovni
- základní znalost statistických a analytických metod, znalost čtení výrobní dokumentace
- znalost 8D a FMEA výhodou

Náplň práce

- zodpovědnost za kvalitu přidělené části výroby
- podíl na zlepšování výroby v oblasti kvality a efektivity, zodpovědnost za dosahování cílů v oblasti kvality výroby
- analýza neshod a reklamací
- provádění interních auditů
- provádění interních školení v oblasti kvality

Nabízíme

- stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
- pružná pracovní doba
- motivující finanční ohodnocení a bonusy (roční bonus, závodní stravování a příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, vzdělávací kurzy a školení)
- 5 týdnů dovolené

Název firmy

HR Direct s.r.o.

Kontaktní osoba:
Petra Semeráková
Mobil: 725033442