SLÉVÁRENSKÝ DĚLNÍK PŘEROV - nástup ihned - mzda až 27.000,- Přerov

Aktualizováno:

16. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

Přerov

Nabízený plat:

120 - 170 Kč za hodinu

S ubytováním:

Ano

Firma:

Amikov, s.r.o.

Požadavky

- dobrý zdravotní stav - praxe v oboru není podmínkou, na pracovišti proběhne kompletní zaškolení - fyzická zdatnost - manuální zručnost

Náplň práce

- práce ve 3 směnném provozu ve slévárně - příprava pece k tavbě - oprava vyzdívky, příprava vsázky, zavážení, vedení tavby, podražení pece V případě zájmu o pracovní pozici mně kontaktujte: Vyskočilová Marcela t.č. +421 948 846 222, +420 604 142 829 aneb životopis na email nabor2@amikov.com

Nabízíme

- práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou - příspěvek na stravu - ubytování ZDARMA - místo výkonu práce Přerov - výhodné platové podmínky, základní mzda 116 Kč/hod brutto - příplatky za stížené prostředí, odpolední atd. 145 Kč/ hod čistá mzda - 5 dní dovolené navíc + 2 dny sick day - prémie 3.000 až 7.000,– - nástup možný IHNED

Kontaktní osoba:
Vyskočilová Marcela
Tel: 604 142 829
E-mail: prace@amikov.com