Vedoucí lékař/lékařka Praha

Aktualizováno:

12. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

1389148406

Zařazeno na pozici:

Lékař/lékařka Praha

Požadavky

Pro našeho klienta, přední soukromou kliniku nacházející se v centru Prahy a poskytující zdravotní péči s individuálním přístupem ke klientům, hledáme vhodné kandidáty na pozici Vedoucí lékař/lékařka.

Náplň práce:

* Organizace práce celé medicínské oblasti na klinice
* Interní ambulance (všeobecná, možno i specializovaná, preventivní programy)
* Práce na lůžkovém oddělení (preventivní interní programy, pacienti po chirurgických výkonech – plastická chirurgie, všeobecná chirurgie – menší výkony)
* Noční služby
* Komunikace s klienty

Požadujeme:

* Vysokoškolské vzdělání
* Praxe na pozici Internisty nebo Praktického lékaře je podmínkou
* Atestace – interna, další atestace jsou výhodou
* Komunikativní znalost anglického jazyka, ruský jazyk je výhodou
* Organizační schopnosti se zkušeností ve vedení týmu
* Komunikační dovednosti a umění naslouchat
* Aktivní přístup

Nabízíme:

* Hlavní pracovní poměr
* Odpovídající platové ohodnocení
* Práci na zavedené, prestižní a mezinárodně uznávané klinice
* Práce v centru Prahy
* Příjemný kolektiv
* Přátelský a funkční tým
* Nástup možný ihned
* Benefity: 3 dny Sick day, Bonusy/ prémie, Sleva na firemní výrobky/ služby, Příspěvek na stravování – stravenky, Příspěvek na sport – Multisport karta, Firemní akce
* Místo pracoviště: Praha 1

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Nabízíme

Firemní benefity:
- Bonusy/prémie
- Sleva na firemní výrobky/služby
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Zdravotní volno/sickdays
- Firemní akce

Kontakty

Název firmy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Kontaktní osoba:
personální konzultant