Plánovač přeprav s NJ, Praha 4

Aktualizováno:

9. 8. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

30000 - 40000 Kč/měsíc

Značka:

1388398167

Zařazeno na pozici:

Customer service Praha

Požadavky

Pro našeho klienta, silnou mezinárodní společnost zabývající se komplexními logistickými službami, nabízející dále logistická řešení pro zákazníky „na míru“, hledáme pro jeho nově budovanou pobočku s celoevropským působením na Praze 4 vhodné kandidáty/ky na výše uvedenou pracovní pozici.
Min. SŠ vzdělání
Znalost německého jazyka na komunikativní úrovni podmínkou (denní využití se zákazníky)
Týmový hráč, energický přístup
Spolehlivost, pečlivost, velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
Odolnost vůči stresu, flexibilita
Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Outlook, Excel)

Náplň práce

Plánování objemu přeprav pro velmi významné klienty z automotive sektoru
Komunikace s dopravci
Vytváření nových plánů pro zákazníka, spolupráce se zákazníkem při uvádění nových plánů do provozu
Zasílání Arrival plánů zákazníkovi
Vytváření plánu vyzvedávek a dodání materiálu
Komunikace s dodavateli, sběr informací od dodavatelů, zasílání informací dodavatelům
Zasílání objednávek a termínů nakládek dopravcům
Zadávání a monitorování dat v systému TMS
Zajištění předání všech relevantních informací do oddělení transportu a administrátorům
Komunikace s automotive zákazníky, podpora pro customer service
Hledání řešení pro optimalizaci plánování

Nabízíme

Zázemí velké, nadnárodní společnosti,
Působení na pobočce s celoevropskou působností
Odpovídající platové ohodnocení + bohaté zaměstnanecké benefity
Jistotu a perspektivní zaměstnání s možností karierního růstu

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Tomáš Vondruška
Tel: 724 357 872