Pracovník na pozici v sociálních službách pro služby pečovatelská služba Strakonice

Aktualizováno:

11. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

Strakonice

Nabízený plat:

12375 Kč

Značka:

16397660754

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Oblastní charita Strakonice hledá pracovníka na pozici pracovník v sociálních službách pro služby pečovatelská služba
(Pomoc osobám v domácnostech s poskytnutím a podáním stravy, s hygienou, úklidem, umožnění sociálních kontaktů a zájmových činností, doprava, doprovod atd.)
Požadujeme:
- Bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, empatie, komunikační schopnosti. Praktikující věřící výhodou
- Vzdělání:
Minimálně vyučen a kurz pracovníka v sociálních službách

Nerovnoměrná pracovní doba
Úvazek 6 hod/den
Nástupní mzda 12 375 Kč

Nástup možný ihned
Místo výkonu práce Strakonice a okolí 1x a Volyně a okolí 1x
Kontaktní kancelář: Krále J. z Poděbrad 772, 386 01 Strakonice

Bližší dotazy na tel: 383 325 808, 777 808 874 (Bc. H. Turková)
Nabízené výhody: možnost stravování, stravenky, týden dovolené navíc.
Životopisy zasílejte e-mailem na adresu: helena.turkova@strakonice.charita.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.