Obchodník Strakonice

Aktualizováno:

11. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

Strakonice

Nabízený plat:

21900 Kč

Značka:

16397760761

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Hledáme do naší firmy NTS Computer, a. s. kolegu, na pozici Obchodník. Hlavní náplní práce bude prodej produktů a služeb včetně péče o nové a stávající zákazníky.

Požadavky na uchazeče:
- výhodou zkušenost s prodejem
- příjemné vystupování
- komunikační a prezentační dovednosti
- samostatnost, zodpovědnost, flexibilita
- ochota na sobě pracovat a rozvíjet své odborné znalosti
- řidičský průkaz
VÝHODY: stravenky, provize (při plnění klasických standartů a norem firmy)
KONTAKT: pouze prostřednictvím e-mailu: erika.wallenfelsova@nts.cz