Manipulační dělník + řidič do 3,5 t Číčenice

Aktualizováno:

11. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

Číčenice

Nabízený plat:

15000 - 18000 Kč

Značka:

16397720797

Náplň práce

POŽADAVKY: vzdělání SOU - obor nerozhoduje výhodou je technický obor, ŘP"B" a praxe v řízení dodávkového automobilu podmínkou
KONTAKT: Rychlý M. Ing., tel.: 383381168, e-mail: m.rychly@cz.edwanz.com

Podobné nabídky práce

Strojírenský a manipulační dělník - Steel Construction

před 4 dny České Budějovice Kariéra s.r.o.

Dělník potravinářské výroby

aktivní nabídka Protivín Pivovar Protivín, a.s.
15000 - 20000 CZK

Řidič FlixBusu

aktivní nabídka Praha UMBRELLA Coach & Buses s.r.o.
S ubytováním

Dělník dálniční údržby, Chotoviny (Borek)

aktivní nabídka Chotoviny Ředitelství silnic a dálnic ČR

Výrobní dělník - Montáž chladírenské techniky

před týdnem Český Krumlov Personal fabric - agentura práce a.s.
21000 - 30000 Kč za měsíc S ubytováním

Skladník, řidič VZV Möbelix Č.Budějovice

před 5 dny České Budějovice XLMX obchodní s.r.o.
20000 - 26000 Kč za měsíc

Řidič autodomíchávače - mixu - Strakonice

aktivní nabídka Strakonice JOBSYSTEM s.r.o.

Strakonice - vedoucí prodejny

včera Strakonice BILLA, spol. s r. o.

Řidič VZV

aktivní nabídka Mladá Boleslav STPA CZ

Dělník do výroby

včera Břeclav Fosfa a.s.
27500 - 33500 Kč za měsíc S ubytováním

Kontakty

Název firmy

DEUTRONIC ČR s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Marek Rychlý, jednatel
Tel: +420 383 381 168,602
E-mail: m.rychly@cz.edwanz.com

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.