Automechanik, mechanik mobilního pneuservisu Řepice

Aktualizováno:

11. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

Řepice

Nabízený plat:

18000 Kč

Značka:

16397750770

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Servis nákladních pneumatik u zákazníků, servisním centru
Servis osobních aut, pneuservis
POŽADAVKY: řidičský průkaz min. skupiny B
VÝHODY: stravenky
KONTAKT: telefonicky Po-Pá 7:30-17:00 hod., Uhlík Zdeněk, tel.: 775708062, e-mail: uhlik@kalt.cz

Podobné nabídky práce

Řidič autodomíchávače - mixu - Strakonice

aktivní nabídka Strakonice JOBSYSTEM s.r.o.

Strakonice - vedoucí prodejny

včera Strakonice BILLA, spol. s r. o.

Mechanik Seřizovač - Atraktivní ohodnocení schopnému uchazeči -

aktivní nabídka Klášterec nad Ohří Bénéficielle - Plzeň

Mechanik do údržby,až 28 000Kč, 5 týdnů dovolené, stravné

aktivní nabídka Praha O.K. AUTOMOT, s.r.o.
25000 - 28000 Kč za měsíc

Mechanik pneuservisu/Automechanik

včera Praha PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Automechanik – autorizovaný servis Škoda a VW

aktivní nabídka Praha PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Mechanik – údržba

včera Krupka PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Seřizovač/mechanik výrobních technologií - hydraulika

aktivní nabídka Ústeckoorlicko PROFI-MEN, s.r.o.
25 000 - 30 000,-

Mechanik nákladních vozidel

před 2 dny Královéhradecko PROFI-MEN, s.r.o.
110 - 150 Kč / hodina + prémie

Mechanik/Seřizovač

aktivní nabídka Nejdek Bénéficielle - Plzeň
30000 - 40000 Kč za měsíc

Kontakty

Název firmy

K.A.L.T. Pneu a.s.

Kontaktní osoba:
Zdeněk Uhlík
Tel: +420 775 708 062
E-mail: uhlik@kalt.cz

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.