Kosmetička Strakonice

Aktualizováno:

11. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

Strakonice

Nabízený plat:

16000 Kč

Značka:

16397740779

Náplň práce

Relaxační centrum Ostrov Strakonice
POŽADAVKY: spolehlivost, vyučení voboru nebo praxe alespoň 5 let
Pracovní úvazek na 7 hod. denně
VÝHODY: stravenky
KONTAKT: V případě Vašeho zájmu o tuto pozici zasílejte svůj strukturovaný životopis na e-mailovou adresu a do předmětu uvádějte heslo "Kosmetika". Doušková Marie, tel.: 380 425 911, 777 738 843, e-mail: douskova.marie@moira.cz

Podobné nabídky práce

Strakonice - vedoucí prodejny

včera Strakonice BILLA, spol. s r. o.

Řidič autodomíchávače - mixu - Strakonice

aktivní nabídka Strakonice JOBSYSTEM s.r.o.

Kontakty

Název firmy

Mario Vlček ALAE LUPULI

Kontaktní osoba:
Marie Doušková
Tel: +420 777 738 843
E-mail: douskova.marie@moira.cz

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu Jobsik.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace