Montáž strojů Strakonice

Aktualizováno:

11. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

Strakonice

Nabízený plat:

19000 - 24000 Kč

Značka:

15409490714

Náplň práce

řidičský průkaz sk. B, vyučen ve strojírenství (praxe vítána). Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Podobné nabídky práce

Výrobní dělník - Montáž chladírenské techniky

před týdnem Český Krumlov Personal fabric - agentura práce a.s.
21000 - 30000 Kč za měsíc S ubytováním

Strakonice - vedoucí prodejny

včera Strakonice BILLA, spol. s r. o.

Řidič autodomíchávače - mixu - Strakonice

aktivní nabídka Strakonice JOBSYSTEM s.r.o.

Montáž světel - 28 000 Kč, s možností dopravy zdarma!

aktivní nabídka Jihlava EDYMAX SE pobočka Brno
22000 - 28000 Kč za měsíc

Údržbář strojů

aktivní nabídka Hradec Králové ABZAKOVO spol.s.r.o. Hradec Králové
130 - 150 Kč za hodinu

Obsluha CNC obráběcích strojů až 40 000 Kč/měs. + ubytování

aktivní nabídka Kopřivnice PRAGMA personální agentura s.r.o.
35000 - 40000 Kč za měsíc S ubytováním

Stavební dělník - montáž inženýr. sítí s němčinou (M/Ž) Rakousko

aktivní nabídka Rakousko Trummer Montage & Personal GmbH
dle praxe a zkušenosti S ubytováním

Servisní technik strojů, nadstandardní platové podmínky

aktivní nabídka Mělník Axial Personnel Agency s.r.o.

Údržbář strojů a zařízení

aktivní nabídka Kostelec nad Černými lesy Etimos Human s.r.o.

Obsluha CNC strojů

aktivní nabídka Rožmitál pod Třemšínem Etimos Human s.r.o.
31 920 – 34 000 Kč/měsíc S ubytováním

Kontakty

Název firmy

ČZ Strojírna, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Petra Masopustová-
Tel: +420 383 342 858

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.