Technolog tepelného zpracování a povrchových úprav Strakonice

Aktualizováno:

11. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

Strakonice

Nabízený plat:

20000 - 25000 Kč

Značka:

11961070777

Náplň práce

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení POŽADAVKY: ÚSO/VŠ, praxe vítána, znalost tepelného zpracování ocelí, znalost AJ nebo NJ na komunikativn úrovni
KONTAKT: v případě zájmu zaslat životopis na e-mail: mpichlikova@czas.cz
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení

Podobné nabídky práce

Strakonice - vedoucí prodejny

včera Strakonice BILLA, spol. s r. o.

Řidič autodomíchávače - mixu - Strakonice

aktivní nabídka Strakonice JOBSYSTEM s.r.o.

Technolog potravinářské výroby

aktivní nabídka Přerov ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o.
35000 - 45000 Kč za měsíc

CNC operátor-zpracování plechů (23.000 - 28.000 Kč)

před 5 dny Brno Jobs Contact Consulting, s.r.o.
23000 - 28000

Technolog-konstruktér ve zpracování plechů (42.000 - 50.000 Kč)

42000 - 50000

Technolog polygrafie Plat neuveden

aktivní nabídka Bruntál Etimos Human s.r.o.

Technolog junior – záchytné systémy a protihlukové stěny

před týdnem Praha Ředitelství silnic a dálnic ČR

Technolog (m/ž)

včera Liberec KM Career s.r.o.

Elektrokonstruktér/ka - technolog

aktivní nabídka Pardubicko PROFI-MEN, s.r.o.
25 000 - 40 000 Kč

Technolog polygrafie

před 3 dny Bruntálsko Specialist Service, s.r.o.

Kontakty

Název firmy

ČZ Řetězy, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Marie Pichlíková, specialista
Tel: +420 383 342 238

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.