Asistentka recepce 20.-25.000 čistého Praha

Aktualizováno:

11. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

20000 - 25000 Kč za měsíc

Značka:

studio_asistent

Zařazeno na pozici:

Asistent/Asistentka Praha

Požadavky

- je zapotřebí mít ukončené středoškolské vzdělání

- potřebujeme, abyste byla komunikativní a ráda se bavila s lidmi. Budete první osoba, kterou naši zákazníci uvidí a měla byste zajistit, aby se u nás cítili příjemně.

- měla byste být pečlivá se smyslem pro detail.

- potřebujeme, aby na Vás byl spoleh. Asistentka recepce hlídá chod a administrativu celé kanceláře a potřebujeme vědět, že se v tomto ohledu na Vás můžeme spolehnout.

- je zapotřebí respektovat naší pracovní dobu, která je 10 v měsíci od 8:00 do 17:00 hodin. A 10 dní v měsíci od 11:00 do 20:00 hodin (vždy je součástí pracovní doby hodina pauza na oběd) a pracujeme pouze od pondělí do pátku (víkendy jsou volné)

Náplň práce

- budete u nás domlouvat schůzky s novými klienty, kteří se na naše Studio obrátí

- nově příchozí klienty vezmete na diagnostiku na zdravotnickém přístroji (kompletně zaškolíme)

- někteří naši klienti využívají lymfatických masáží a proto Vás rovnou v začátku naučíme pracovat s naším přístrojem na lymfatickou masáž a zaplatíme Vám i certifikát, abyste klienty na lymfatické masáži mohla obsloužit.

- budete u nás realizovat placení. Asistentka recepce je jediný člověk, který má přístupy k hotovosti a budete zodpovědná za dokončení platby s klientem. Nikoliv domlouvání placení, ale pouze realizovat předem domluvenou platbu (jak hotově, tak kartou).

- běžná administrativa - uzávěrka pokladny, příprava podkladů pro specialisty

- komunikace se zákazníky a příprava nápoje (voda, káva, čaj) dle přání klienta.

Nabízíme

- příjemné pracovní prostředí v Praze na Strašnické

- pracovní smlouvu na dobu neurčitou

- vstřícný kolektiv

- fixní mzda + osobní ohodnocení (20.000 čistého + odměny)

Poznámka

- benefity: firemní telefon s neomezeným voláním i do osobního života, pravidelné firemní akce, příspěvek na dovolenou 10.000 Kč od zaměstnavatele, osobní ohodnocení po zapracování.

Strukturované životopisy společně s fotografií zasílejte e-mail.

Kontakty

Název firmy

ELUSET Consulting s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ondřej Šírl
Tel: 731976473