Area sales manager - OTC (ČR)

Aktualizováno:

31. 7. 2019

Lokalita pracoviště:

Praha

Značka:

1387031192

Zařazeno na pozici:

Area Sales Manager Praha

Požadavky

Pro farmaceutickou společnost, která se zaměřuje na oblast OTC, hledáme zkušeného a zapáleného kandidáta nebo kandidátku na pozici Area sales managera pro oblast ČR.
- SŠ/VŠ vzdělání (lékařské, farmaceutické, přírodovědné nebo pedagogické
zaměření výhodou)
- Praxe na pozici farmaceutického reprezentanta minimálně 3 roky PODMÍNKOU
- Zkušenost s vedením týmu lidí (min. 3 roky) PODMÍNKOU
- Samostatnost a pečlivost
- Silné komunikační, prezentační a organizační dovednosti
- Znalost práce na PC (Microsoft Office, PowerPoint, Excel) na velmi dobré úrovni
- Řidičský průkaz sk.B (ochota cestovat)
- Komunikativní znalost AJ výhodou

Náplň práce

- Vedení týmu medicínských reprezentantů v regionu Čech a Moravy
- Plnění obchodní strategie a prodejních cílů ve svěřené oblasti
- Zodpovědnost za obchod a marketing svěřeného segmentu trhu
- Organizace vstupních meetingů jednotlivých cyklů
- Plánovat, koordinovat, organizovat, optimalizovat a koučovat aktivity svěřeného obchodního týmu
- Analyzovat a vyhodnocovat pravidelná hlášení členů týmu, sledovat tendence trhu (průběžně sledovat plnění cílů svěřeného týmu)
- Realizovat interní školení reprezentantů
- Vytvářet manažerské reporty pro vedení společnosti včetně analýz a doprovodných komentářů vývoje

Nabízíme

- Zaměstnání ve stabilní farmaceutické společnosti
- Odpovídající platové ohodnocení, systém bonusů
- Firemní benefity – 5 týdnů dovolené, automobil, telefon, notebook ...
- Možnosti dalšího vzdělávání

Název firmy

ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Simona Kopnická
Mobil: 606 708 271