Inženýr kvality Litoměřice

Aktualizováno:

4. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

Litoměřice

Nabízený plat:

33 - 40 000

Požadavky

Nadnárodní automotive výrobce rozšiřuje portfolio svých výrobních projektů, tedy rozšiřuje i tým, který bude na implementaci a následný hladký běh těchto projektů dohlížet. Chcete-li se podílet na rozvoji silné společnosti s jasnou perspektivou a splňujete představy, které společnost o kvalitě takového člena týmu má, je to příležitost právě pro Vás.

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
* zkušenost s řízením kvality dílčích projektů
* znalost nástrojů kvality, PPAP, PFMEA, MSA & G8D
* orientaci v technických výkresech a dokumentaci
* ideálně znalost APQP, ISO/TS 16 949, VDA 6
* vyrovnanou osobnost s přirozenou autoritou
* vysokou míru zodpovědnosti
* ochotu cestovat
* komunikativní angličtinu
* řidičské oprávnění sk. B.

Náplň práce

* komunikace se zákazníky i dodavateli- řešení reklamací
* plánování a realizace nových projektů
* příprava a vedení procesních auditů interních linek
* koordinace systému kontrol
* řešení změnových řízení
* řešení běžných situací i nestandardardních případů

Nabízíme

* práce v zavedené mezinárodní společnosti
* velmi dobrá perspektivu rychlého kariérního růstu
* systém firemních benefitů (dovolená navíc, penzijní připojištění...)

Poznámka

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis s podobenkou a stručný motivační dopis v českém jazyce. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. Rádi Vám nabídneme i jinou relevantní pracovní příležitost pokud v tomto výběrovém řízení neuspějete.

Název firmy

Bénéficielle - Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Petr Procházka