Customer Quality Engineer Liberec - W

Aktualizováno:

4. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

Liberec - W

Nabízený plat:

Dle praxe a zkušeností (cca 50.tis.)

Značka:

TOP

Požadavky

Minimálně 2 roky zkušeností na obdobné pozici v mezinárodní výrobní firmě, automotive výhodou
Znalost výrobních procesů a technologií
Znalost zvláštních požadavků zákazníka VW Group (FTM) nebo FORD
Zkušenost s PPAP, metodami kvality a QM systémy
Znalosti pro vyhodnocení 3D měření a čtení technických výkresů
Nutná výborná znalost NJ, AJ velkou výhodou
Dobrá znalost MS Office, SAP výhodou
Vysoká míra asertivity a schopnost řešení konfliktních situací, skvělé vyjednávací schopnosti, odolnost vůči stresu, schopnost pracovat pod tlakem

Náplň práce

Kontaktní osoba pro zákazníka (Tier 1) ve všech oblastech kvality
Spolupracuje na vývoji projektu, vytváří kontrolní plán výrobku a instrukce ke kontrole výrobku
Optimalizuje procesy plánování kvality a spolupracuje na aktualizaci FMEA
Řeší zákaznické reklamace dle zvláštních požadavků zákazníka a 8D reportů
Provádí analýzy
Koordinuje proces vytváření a shromažďování dokumentace pro PPAP

Nabízíme

Možnost seberealizace
Služební telefon a notebook
Placené jazykové kurzy AJ,Nj
Různé sportovní balíčky
Zdravotní balíčky (očkování,...)
Pružná pracovní doba
Závodní stravování
Roční bonusy

Název firmy

AD Employment s.r.o. - personální agentura

Kontaktní osoba:
Ing. Lucie Vacková
Mobil: +420 724 392 165