Junior Manager pro východní Evropu

Aktualizováno:

4. 6. 2019

Lokalita pracoviště:

okres Praha-východ

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

35000 - 40000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Zákaznická podpora Praha-východ

Požadavky

Pro našeho klienta, automotive firmu ze středočeského kraje, hledáme junior managera pro východní trhy.

Hlavní požadavky na tuto pozici jsou:

* Zkušenosti v prodeji a marketingu v oblasti automobilového průmyslu – min. 2 roky

* Anglický jazyk na komunikativní úrovni, ruský jazyk velkou výhodou

* Vynikající organizační a komunikační dovednosti

* Autonomie, flexibilita

* Zákaznická orientace, proaktivní osoba

* Počítačová gramotnost

* Mezinárodní cestování

Nabídka
- zajímavou práci s kvalitními technickými produkty
- zázemí prosperující zahraniční společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení
- práci ve firmě, která je předním výrobcem doplňků pro automobilový průmysl
- rozvoj profesních znalostí

Pracovní náplň

* Strategické plánování a rozvoj trhu

* Key Account Management. Sales reporting a analýzy trhu

* Zákaznická podpora včetně technické podpory

* Marketing a sledování trhu. Analýza konkurence

* Vytvoření a implementace marketingových iniciativ

* Podpora Generálního ředitele

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, Váš profesní životopis v českém a anglickém jazyce. CV prosím opatřete Vaší fotografií. Dále prosím připojte stručný motivační dopis .
K Vašemu životopisu prosím připojte níže uvedený souhlas se zpracováním osobních údajů.
SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost Bénéficielle,s.r.o. IČ: 24676551,
zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení.

Reakce, které nebudou splňovat tyto formální podmínky, vyřadíme z výběrového řízení. Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat po zaslání životopisu. Pokud Vás do 3 týdnů neoslovíme, bohužel jste nepostoupil(a) do užšího výběrového kola. Můžeme Vám však nabídnout jinou relevantní pracovní příležitost.

Název firmy

Bénéficielle - Praha

Kontaktní osoba:
Michaela Vokounová